۱۴۰۰ شنبه ۲ بهمن
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت سازمان همیاری شهرداری ها دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
1400/09/17 مشارکت سازمان در طرح سرمایه گذاری تفرجگاه چهلمیر پارک ملی تندوره
مشارکت سازمان در طرح سرمایه گذاری تفرجگاه چهلمیر پارک ملی تندوره
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی از مشارکت این مجموعه در طرح سرمایه گذاری تفرجگاه چهلمیر پارک ملی تندوره خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی؛ قلی زاده با اعلام این خبر از نتایج مجمع عمومی فوق العاده مؤسسه توسعه گردشگری گفت و خاطرنشان کرد: این مجمع هر ساله با حضور مدیران عامل سازمان های همیاری استان های خراسان جنوبی، رضوی و شمالی برگزار می شود.
وی ادامه داد: بنا به مذاکرات صورت گرفته در مؤسسه توسعه گردشگری، سازمان های همیاری خراسان جنوبی، رضوی و شمالی در طرح سرمایه گذاری تفرجگاه چهلمیر پارک ملی تندوره مشارکت و همکاری می کنند.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان تصریح نمود: در این جلسه طرح توجیهی و همچنین ظرفیت‌ های گردشگری و سرمایه‌گذاری پروژه توسعه و بهره‌برداری از تفرجگاه چهلمیر در پارک ملی تندوره در شهرستان درگز تشریح شد.
قلی زاده افزود: یکی از مهمترین موضوعات این جلسه، بررسی و تبادل نظر درخصوص ساز و کار های سرمایه گذاری سازمان‌های همیاری خراسان جنوبی، رضوی و شمالی به عنوان سهامداران مؤسسه توسعه گردشگری در پروژه تفرجگاه چهلمیر پارک ملی تندوره درگز بود.
وی تأکید کرد: استفاده از توان و ظرفیت سازمان همیاری و سودآوری این پروژه مهمترین عوامل پذیرش مشارکت سازمان همیاری خراسان جنوبی در این طرح است.
به گفته وی؛ سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی، ظرفیت لازم و آمادگی کافی برای مشارکت در طرح ها و پروژه های عمرانی و اقتصادی مختلف را دارد.
تعداد بازدید: 92
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal