۱۴۰۱ يکشنبه ۳ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت سازمان همیاری شهرداری ها دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
1401/04/14 پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان به مناسبت "روز شهرداری ها و دهیاری ها"
پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان به مناسبت "روز شهرداری ها و دهیاری ها"
به نام خدا

"شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد". مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
شهرداری ها به عنوان نهادهایی برخاسته از اراده مردم در اداره محیط زندگی خود، نقش بسیار بسزایی در ارائه خدمات شهری و توسعه یافتگی شهرها دارند و تلاش مستمر و بدون وقفه کارکنان شهرداری های تابعه استان در راستای هویت بخشی به سیما و منظر شهری، ایمن ‌سازی ابنیه ها و اماکن عمومی، احیای بافت قدیم و تاریخی، توسعه فضاهای سبز، مدیریت بحران، ایمنی و آتش‌نشانی حفظ پاکیزگی و ... در راستای ارتقاء سطح خدمات عمومی به مردم در بخش های مختلف بر شهروندان قدرشناس پوشیده نیست.
سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان جنوبی، افتخار دارد به عنوان حامی و ناظر امور شهرداری ‌ها، طی یک سال گذشته در راستای ارتقاء مدیریت شهری در جای جای نقاط شهری استان، اقدامات ارزنده ای انجام داده و زمینه توسعه خدمت رسانی بیش از پیش به شهروندان را فراهم نموده است، بدون تردید ادامه این برنامه های حمایتی و پشتیبانی که همچنان در دستور کار این سازمان قرار دارد و اثرات مثبت آن در ارتقاء شاخص های شهرداری های استان هویداست، همراهی، مساعدت و ارائه ایده و طرح از ناحیه شهرداری ها را می طلبد.
اینجانب ضمن تبریک چهاردهم تیرماه- روز شهرداری ها و دهیاری ها- به همه کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری‌های استان، خدمات ارزنده این عزیزان را ارج نهاده، سلامتی، سعادت و توفیق آنها را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
امید که با اهتمام در تحقق برنامه های توسعه ای دولت مردمی ایران قوی، فردایی بهتر برای فرزندان مان در شهرهای استان خراسان جنوبی بسازیم.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان جنوبی
تعداد بازدید: 247
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal